فهرست
جستجو در سایت

۰۲۱-۸۸۸۰۶۸۸۸

ورود به صفحه فروشگاه
نرم‌افزارهای مالی
نرم‌افزارهای اداری
نرم‌افزارهای اصناف

سیناپردازش برای تمام نرم‌افزارهای مالی، اداری و اصناف و همچنین اپلیکیشن و وب اپلیکیشن به سفارش شما، طراحی اختصاصی انجام می‌دهد.

ورود به صفحه آموزش
نرم‌افزارهای مالی
نرم‌افزارهای اداری
نرم‌افزارهای اصناف
دانلود
پشتیبانی
سامانه پیامکی

امکانات ویژه در پنل پیامکی

امکانات ویژه در پنل پیامک
راهنمای مطالعه

[av_one_half first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-w190wz’]
[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-l0or97zm’ admin_preview_bg=”]

امکانات ویژه در پنل پیامکی

در این فایل راهنمای میخواهیم با امکانات ویژه در پنل پیامکی در پنل پیامک را بررسی نماییم.

با کلیک برروی امکانات ویژه زیرمنوی آن را مشاهده می کنید:

امکانات ویژه

[/av_textblock]
[/av_one_half]

[av_one_half min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-w190wz’]
[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-l0or97zm’ admin_preview_bg=”]

[/av_textblock]
[/av_one_half]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-w190wz’]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-l0or97zm’ admin_preview_bg=”]

انتقال پیامک:

شما با استفاده از انتقال پیامک می توانید امکانی ایجاد کنید که هر مخاطبی که برای یک خط یا تمام خطوط اختصاصی شما پیامکی را ارسال کند، یک نسخه از همان پیامک برای شماره موبایل (یا شماره موبایل هایی) که در این قسمت تعیین می کنید ارسال شوند.

 1. عنوان: عنوان مناسب وارد کنید.
 2. شماره گیرنده: شماره ای است که شما قصدر دارید ارسال هایی که به آن انجام می شود برای شماره های تعریف شده شما ارسال شوند. می توانید از این قسمت همه شماره هارا نیز انتخاب کنید.
 3. امکانات ویژه
 4. شماره فرستنده: شماره ای است که توسط آن یک نسخه از پیام های دریافتی، به شماره موبایل های تعریف شده شما ارسال می گردند.
 5. تاریخ شروع و خاتمه: در این قسمت شما برای انتقال پیامکی که قصد ایجاد آن را دارید یک بازه زمانی ایجاد می کنید که این انتقال پیامک در بازه زمانی شما در این قسمت فعال می باشد.
 6. وضعیت: اگر زمانی خواستید انتقال پیامک را غیرفعال نمائید می توانید تیک گزینه وضعیت را بردارید.
 7. ارسال به شماره های تکراری: اگر بین شماره هایی که تعریف می کنید تا ارسال پیام های دریافتی به آن ها انجام شود، شماره تکراری وجود داشته باشد با زدن تیک این عبارت، ارسال پیام به این شماره های تکراری هم انجام می شود که بهتر است این تیک را نزنید.
 8. درج مستقیم: با انتخاب این گزینه شما می بایست شماره هارا به صورت دستی وارد کرده و با زدن کاراکتر های: اینتر/اسپیس/،/؛ آنها را از هم جداکنید.
 9. درج از فایل اکسل: درصورتی که شماره های مورد نظر شما در فایل اکسل باشند از این قسمت، فایل اکسل را آپلود نمائید. توجه داشته باشید که فایل اکسل انتخابی باید دقیقا مانند فایل نمونه باشد.
 10. درج از فایل متنی: اگر شماره ها در فایل متنی باشند از این قسمت باید فایل را آپلود کنید.
 11. درج از دفترچه تلفن: اگر شماره های موردنظر شما در دفترچه تلفن پنل شما ذخیره شده باشند، از طریق زدن این گزینه آن ها را انتخاب کنید.
 12. برروی تائید کلیک نمائید، بعد از ایجاد انتقال پیامک، می توانید آن را ویرایش یا حذف کنید.

ایمیل پیامک:

شما با استفاده از ایمیل پیام می توانید امکانی ایجاد کنید که هر مخاطبی که برای یک خط یا تمام خطوط اختصاصی شما پیامکی را ارسال می کند، یک نسخه از همان پیامک به آدرس های پست الکترونیکی که در این قسمت تعریف می کنید ارسال گردند.

امکانات ویژه

 • عنوان: عنوان مناسب را وارد کنید.
 • شماره گیرنده: شماره ای است که شما قصد دارید ارسال هایی که به آن انجام می شوند برای پست های الکترونیکی تعریف شده شما ارسال شوند. می توانید از این قسمت همه شماره ها را نیز انتخاب کنید.
 • شماره فرستنده: شماره ای است که توسط آن یک نسخه از پیام های دریافتی، به پست های الکترونیکی تعریف شده شما ارسال می گردند.
 • تاریخ شروع و خاتمه: در این قسمت شما برای انتقال پیامکی که قصد ایجاد آن را دارید یک بازه زمانی ایجاد می کنید که این انتقال پیامک در بازه زمانی شما در این قسمت فعال می باشد.
 • پست الکترونیکی: یک نسخه از پیامک دریافتی به آدرس های ایمیلی که دریافت می کنید ارسال خواهد شد.
 • لطفا ایمیل هارا بصورت صحیح مانند info@yoursite.com وارد نمائید و از قرار دادن www در ابتدای ایمیل بپرهیزید.
 • شما می توانید چند ایمیل را با کاراکتر جدا کننده مانند اینتر یا فاصله (space) یا کاما (،) یا سیمی کالن (؛) از هم جدا نموده تا پیامک بصورت همزمان برای همه ایمیل ها ارسال گردد.
 • وضعیت: اگر زمانی خواستید ایمیل پیامک را غیرفعال کنید می توانید تیک گزینه وضعیت را بردارید.
 • برروی تائید کلیک نمائید.

منشی هوشمند پیامک: از طریق منشی هوشمند پیامک می توانید یک فایل اکسل همانند با اطلاعات مختلف در سامانه برگذاری کرده سپس مخاطبین با ارسال کلیدواژه می توانند این اطلاعات را بصورت پیامک دریافت نمایند. این بخش بسیار شبیه به ارسال هوشمند بوده با این تفاوت که با ارسال کلیدواژه توسط مخاطب پیامک هوشمند تولید و ارسال می گردد.

 1. برروی ثبت منشی هوشمند جدید کلیک کنید.

امکانات ویژه

 1. ابتدا فایل نمونه را دانلود کرده و طبق فایل نمونه سایر اطلاعات خود را در فایل اکسل پر نمائید.

امکانات ویژه

 • دقت نمائید که نام sheet1 حتما باید sheet 1 باشد بنابراین این نام را تغییر ندهید.
 • ستون اول و دوم یعنی شماره همراه و گذرواژه نباید حذف شود.
 • ستون کلیدواژه حتما باید مقدار داشته باشد.
 • ستون موبایل می تواند خالی باشد و اگر پرشود فقط شماره مذکور می تواند این کلیدواژه را ارسال کند.
 • اگر مقدار کلیدواژه در کلیه سطرها یکی باشد و قرار باشد برای همه مخاطبین یک متن مشخص که هوشمند نیست ارسال شود می توان ستون شماره موبایل را خالی گذاشت اما برای ارسال متن هوشمند و شخصی سازی شده لازم است که ستون شماره موبایل مقداردهی شود.
 • سایر ستون ها اختیاری هستند و می توانید به دلخواه کم و زیاد نمائید.
 1. برروی مرحله بعد کلیک نمائید.
 2. عنوان منشی: عنوان مناسب را وارد کنید.
 3. شماره گیرنده: از این قسمت می توانید یکی از شماره های اختصاصی پنل خود را که قصد ایجاد منشی روی آن را دارید، انتخاب نمائید این شماره، شماره ای خواهد بود که مخاطبین پیامک های خود را به آن ارسال خواهند نمود. با انتخاب همه شماره ها منشی ایجاد شده روی چیامک های دریافتی از تمامی خطوط اختصاصی پنل اعمال می شود.
 4. شماره فرستنده: همان شماره ای است که روی گوشی مخاطب نمایش داده می شود و شما می توانید هم از خطوط عمومی و هم ازخط اختصاصی خود ارسال انجام دهید.
 5. تاریخ شروع و خاتمه: در این قسمت شما برای منشی هوشمند پیامکی که قصد ایجاد آن را دارید یک بازه زمانی ایجاد می کنید که این منشی هوشمند پیامک در بازه زمانی ایجاد شده شما در این قسمت فعال می باشد.
 6. وضعیت: اگر زمانی خواستید منشی هوشمند پیام را غیرفعال نمائید می توانید تیک گزینه وضعیت را بردارید.
 7. متن پیامک: با استفاده از گزینه ستون های موجود در فایل اکسل و کلیک برروی آن ها می توانید متن هوشمند خود را تنظیم نمائید.
 8. پیش نمایش متن پیامک: با کلیک برروی پیش نمایش، یک پیش نمایش از متن پیامک را مشاهده خواهید کرد.
 9. برروی تائید کلیک کنید.

پیامک مناسبت:

از طریق این بخش می توانید تنظیماتی انجام دهید که یک پیامک شخصی سازی شده ( مثلا پیامکی که شامل نام و اطلاعات مخاطب باشد )برایش بصورت سالیانه ارسال شود. نمونه کاربرد این بخش تبریک تولد، تبریک سال نو، تبریک مناسبت ها، اطلاعات از پایان سرویس های سالانه، اتمام قرارداد و بیمه نامه و…

 • دقت نمائید برای استفاده از این بخش نیازی به تغییر بصورت سالانه ندارد، یعنی بصورت خودکار سامانه سالیانه پیامک را ارسال خواهد کرد.

امکانات ویژه

 1. برروی ایجاد پیامک مناسبتی کلیک کنید.
 2. عنوان: شما در این مرحله ابتدا یک عنوان مناسب برای ارسالتان انتخاب میکنید.
 3. شماره فرستنده: همان شماره ای است که روی گوشی مخاطب نمایش داده می شود و شما می توانید هم از خطوط عمومی و هم از خط اخنصاصی خود ارسال انجام دهید.
 4. تاریخ ارسال: تاریخ ارسال ( تاریخ تولد یا تاریخ مناسبت که در دفترچه تلفن مشخص می شود ) لحاظ می شود.
 5. متن پیامک: می توانید از مشخصه های مخاطبین که در بالای متن پیامک نوشته شده برای جایگزین شدن در متن برای هر مخاطب استفاده کنید به عنوان مثال اگر بخواهید تاریخ تولد را تبریک بگوئید ابتدا روی کلمه نام کلیک کرده و سپس متن “جان تولدت مبارک” را به ادامه آن اضافه کنید.
 6. گروه مخاطبین: گروه هایی که مایل هستید این پیامک مناسبت به آن ها ارسال گردد را تیک دار کنید.

امکانات ویژه

توجه مهم: دقت نمائید برای استفاده از این بخش نیازی به تغییر بصورت سالیانه ندارید، یعنی بصورت خودکار سامانه سالیانه این پیامک را ارسال خواهد کرد.

 1. پیامک مناسبت فعال است؟: اگر تیک این گزینه را برداری پیامک مناسبتی که ایجاد کرده اید غیرفعال می گردد.
 2. برروی تائید کلیک کنید.

[/av_textblock]

[/av_one_full]

دیدگاه‌ خود را بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌ خود را بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *