فهرست
جستجو در سایت

۰۲۱-۸۸۸۰۶۸۸۸

ورود به صفحه فروشگاه
نرم‌افزارهای مالی
نرم‌افزارهای اداری
نرم‌افزارهای اصناف

سیناپردازش برای تمام نرم‌افزارهای مالی، اداری و اصناف و همچنین اپلیکیشن و وب اپلیکیشن به سفارش شما، طراحی اختصاصی انجام می‌دهد.

ورود به صفحه آموزش
نرم‌افزارهای مالی
نرم‌افزارهای اداری
نرم‌افزارهای اصناف
دانلود
پشتیبانی
سامانه پیامکی

دستگاه ارسال پیامک SMS

دستگاه ارسال پیامک SMS

دستگاه ارسال پیامک یا SMS چیست؟ با استفاده از دستگاه ارسال پیامک به راحتی می‌توان با خط شخصی خود و یا خط سازمان و از طریق کامپیوتر، پیامک‌های تبلیغاتی، تخفیفات دوره‌ای، یادآور موعد چک، یادآورهای شخصی و سازمانی، ثبت و صدور فاکتور، پیش فاکتور و تسویه و هر نوع پیغام دلخواهی را به صورت خودکار توسط نرم افزار و با برنامه از پیش تعیین شده، برای کاربران و یا مشتریان ارسال کرد. بدین ترتیب می‌توانید باشگاه مشتریانی برای خود راه‌اندازی کنید و هرنوع پیام دلخواهی را نوشته یا از بین پیام‌های از پیش تعیین شده، پیامک برای مشتریان خود ارسال کنید.
وجود ارتباط مستمر و مؤثر با مشتری همان‌ چیزی است که دلخواه صاحبان کسب‌و‌کار است و با دستگاه ارسال پیامک به آسانی محقق می‌شود. با ورود سیم کارت به دستگاه و متصل نمودن آن به کامپیوتر، شما می‌توانید با نرم افزار سیناپک در تمامی قسمت ها پس از انجام عملیات مختلف (از قبیل ثبت و صدور فاکتور، صدور چک، ثبت پرونده بیماران در مطب، صدور قبض، دریافت نامه در کارتابل دبیرخانه، حضور و غیاب کارمندان) پیغام های دلخواه خود را با تعیین زمان مورد نظر ارسال کنید.
با وجود تنظیمات کاربرپسند دستگاه ارسال پیامک سیناپردازش، کاربر می‌تواند تنظیمات را به شکل دلخواه خود تعیین کند. ویرایش محتوا، تنظیم قالب دلخواه و فعال و غیر فعال نمودن پیامک، تعیین زمان مورد نظر همگی با چند کلیک، به راحتی در قالب برنامه تعریف شده است.
ارسال پیامک هدفمند از طریق پنل پیامکی سیناپردازش به شما این امکان را می‌دهد تا با یکی از ارزان‌‌ترین و موثرترین روش‌های تبلیغات، جذب مشتری کنید. تعرفه‌های ویژه‌ی ما در کنار امکانات موجود در پنل موجب می‌شود تا ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، پیامک‌های اطلاع‌رسانی از آفرهای ویژه و جشنواره‌ها و یا هرنوع پیامک دلخواهی برای هر نوع کسب‌وکاری سریع و آسان شود.

مشاهده همه مخفی کردن
customize
شخصی سازی
به صرفه بودن
سرعت و دقت
شماره اختصاصی
زمان بندی ارسال
ارسال به لیست سیاه

هزینه ارسال پیامک در اپراتورهای تلفن همراه

قیمت های زیر تعرفه‌های پیامک در اپراتورهای مختلف است.

مشاوره قبل از خرید