پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ

یکی از ارکان مهم در فروش محصولات و بالا بردن سطح کیفی تولیدات ، خدمات پس از فروش و پشتیبانی یک محصول می‌باشد .

پرسش و پاسخ

در این زمینه  کیفیت بالای خدمات پس از فروش و پشتیبانی کلیه محصولات شرکت سینا‌پردازش ، یکی از امتیازات مهم و برجسته در این صنعت به شمار می‌آید .

سینا پردازش ، در راستای ارائه خدمات و پشتیبانی محصولات ارائه شده ، با بهره گیری از نیروی کارآمد و با تجربه ، دارای دانش کافی در علوم نرم افزار ، کامپیوتر و شبکه ، توانسته است خدمات پشتیبانی محصولات خود را به صورت منحصر به فرد ، با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت و در اسرع  وقت به مشتریان محترم ارائه نماید .

این امر موجب گردیده ، شرکت سینا پردازش و واحد پشتیبانی نسبت به بروزرسانی نسخه‌های نرم افزار ، ارتقاء کیفیت تولید محصولات و خدمات پشتیبانی ، تلاش هر چه بیشتری داشته باشد .

خدمات :

خدمات پشتیبانی ارائه شده شامل راهنمایی در خصوص استفاده بهینه از برنامه و محصولات تولیدی ، ارتقاء برنامه به نسخه های بالاتر .

رفع اشکال در خصوص استفاده غلط از برنامه ، طراحی رسید های چاپی و اصلاح شیوه های چاپ موجود در نرم افزار و همچنین طراحی و ایجاد شیوه های چاپی بر اساس درخواست مشتری و  … می‌باشد.

خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات سینا‌پردازش به شرح ذیل ارائه می‌گردد :

  • ارائه پشتیبانی از راه دور به صورت Remote Access Service و به صورت اینترنتی
  • ارائه خدمات پشتیبانی به صورت تلفنی و تماس با شماره ۸۸۷۴۵۴۷۴ – ۰۲۱
  • پشتیبانی آنلاین از طریق سایت sinapardazesh.ir
  • مشاهده فیلم های آموزشی در تلگرام و اینستاگرام به آدرس sinapardazesh@
  • اعزام کارشناس به محل مشتری و ارائه خدمات حضوری جهت نصب و راه‌اندازی، آموزش و رفع اشکال ( در صورت درخواست مشتری )

جهت استفاده از راهنمایی بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات پشتیبانی می توانید با شماره ۸۸۷۴۵۴۷۴ (۵ خط ویژه) تماس حاصل نموده و یا به انجمن سایت در اینجا مراجعه نمائید .