خزانه داری

اسلایدر-خزانه-3

خزانه داری

خزانه داری : ضرورت و نگرانی‌ای که در بازار رقابتی دنیای امروز‌ برای سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ وجود دارد این است که بتوانند منابع مالی‌ خود را به بهترین‌ شکل مدیریت‌ کنند‌. خزانه‌ داری که شاخه‌ای از حسابداری است به مجموعه فعالیت‌هایی مربوط به دریافت و پرداخت درون یک سازمان گفته می‌شود.

از آنجا که با گذر زمان روش‌های موجود برای دریافت و پرداخت، تنوع بسیاری پیدا کرده‌اند ضروری است که از نرم افزار خزانه داری ای مناسب برای انجام کلیه امور مالی به صورت خودکار و هوشمند در درون یک سازمان بهره گرفت‌.

نرم افزاری که قابلیت ثبت گردش نقدینگی، رسیدگی به امور بانکی، چک‌ها و سایر اسناد مالی و فرم های ساتنا و پایا را داشته باشد. همچنین در کنار ثبت و ضبط اطلاعات امکان چاپ و گزارشگیری منظم نیز وجود داشته باشد. در ادامه نرم افزار خزانه داری سیناپردازش را معرفی کرده و ویژگی‌ها و مزیت‌های آن را برمی‌شماریم.

نرم افزار خزانه داری سیناپردازش

نرم افزار خزانه داری سیناپردازش علاوه بر ثبت تمامی فعالیت‌های حوزه دریافت و پرداخت دارای امکان گزارش‌گیری دقیق و منظم از سیستم و چاپ اطلاعات در قسمت های مختلف برنامه است. در محیط ساده و کارپسند برنامه انواع شیوه‌های متنوع دریافت و پرداخت از قبیل رسیدگی به امور بانکی، ثبت و چاپ چک، ثبت و چاپ سفته و برات، ثبت و چاپ رسید و فیش‌های بانکی، ثبت و چاپ فرم های ساتنا و پایا، چاپ چک آزاد و سایر امور مالی امکان‌پذیر است.

در ادامه بخش‌های مختلف برنامه و مزیت‌های آن را به صورت جداگانه بررسی می‌کنیم.

کاربر گرامی شما میتوانید جهت مشاره رایگان با ما تماس بگیرید.

برخی از امکانات نرم افزار خزانه داری سیناپردازش

ثبت اسناد

نرم افزار خزانه داری سیناپردازش با فراهم آوردن شیوه‌های مختلف دریافت و پرداخت در قالب یک برنامه جامع رسیدگی به امور حسابداری را آسان و سریع کرده است. امکان ثبت، تنظیم و چاپ اسناد بانکی به راحتی امکان پذیر است. امکان ثبت اسناد هزینه، درآمد، صندوق، بانک و همچنین سند آزاد در برنامه وجود دارد. همچنین قابلیت گزارش گیری و جستجو در تمامی قسمت های برنامه تعریف شده است.

در قسمت چاپ نیز امکان چاپ لیست اسناد، روکش سند، چاپ لیست گزارش گیری نیز وجود دارد.

چاپ چک در برنامه خزانه داری

خبر خوب اینکه هرچند شرکت سیناپردازش، نرم افزاری مجزا برای چاپ چک‌های مشتریان و رسیدگی به امور بانکی آنها (تحت عنوان چک چاپ) طراحی کرده است اما در نرم افزار خزانه‌ داری تمامی امکانات این برنامه چاپ چک نیز وجود دارد.

با گذشت ارائه اولین نسخه برنامه چک چاپ سیناپردازش در سال ۱۳۸۵ و به‌روزرسانی های متعدد در طول این سال ها نرم افزار چک چاپ سیناپردازش به بهترین نرم افزار چاپ و مدیریت چک بدل گشته است. این نرم افزار با نظم، دقت، سرعت و کارایی بالا لذت چاپ چک ها را برای شما به ارمغان می آورد.

برخی امکانات ویژه

 از امکانات قسمت چاپ چک برنامه خزانه داری می‌توان به امکان ضمیمه‌ نمودن چک امضا شده به برنامه، امکان ثبت و بایگانی اطلاعات حساب‌های بانکی، امکان یادآور شدن موعد پرداخت چک به همراه امکان ارسال پیامک، برخورداری از تمامی قالب‌های پیش‌فرض بانکی، امکان تنظیم چک و رسیدهای آن در قالب و یا فونت‌های دلخواه از سوی کاربر، اشاره نمود.

این برنامه با پرینترهای جوهرافشان، لیزری و سوزنی از جمله pb2 – Epson plq22 – PR2plus- pr2E – pr9  کاملا سازگار است.

جهت مشاهده تمامی امکانات مربوط به چاپ و مدیریت چک میتوانید اینجا را کلیک نمایید.

صدور و  چاپ فرم های ساتنا، پایا و فیش های بانکی

با توجه به متفاوت بودن فرم های ساتنا و پایا در بانک های مختلف، ما بر آن شدیم با طراحی نرم افزاری جامع امکان چاپ تمامی فرم های ساتنا و پایا را برای کاربران آسان کنیم.

در قسمت فرم های ساتنا و پایا علاوه بر امکان ثبت، جستجو و گزارش گیری از فرم ها، امکان استفاده از قالب های پیش فرض تمامی بانک ها و اعمال تغییرات دلخواه در این قالب‌ها از سوی کاربر وجود دارد.
همچنین در صورتی که بانک شیوه جدیدی از فرم ها ارائه کند، هم کاربر خود می تواند به راحتی شیوه ها را در برنامه تعریف کند و هم کافی است که شیوه دلخواه خود را از وب سایت شرکت بارگذاری کند.

صدور و چاپ سفته و برات 

یکی دیگر از فعالیت‌های حوزه دریافت و پرداخت، ثبت سفته و برات است. در برنامه خزانه داری سیناپردازش تنظیم، ثبت و چاپ سفته و برات نیز همچون سایر اسناد مالی امکان‌پذیر است.

علاوه بر امکان جستجو در بخش سفته و برات، امکان تنظیم قلم (نوع، رنگ، اندازه) یا تغییر کادرِ قالب‌های پیش‌فرضِ موجود در برنامه در صورت تمایل کاربر وجود دارد. این امکانات موجب انعطاف‌پذیری هرچه بیشتر برنامه در برابر سلیقه و خواست کاربران می‌شود.

چاپ دستور پرداخت و رسید چک

در برنامه خزانه داری سیناپردازش برای ثبت دستور پرداخت و رسید چک، قالب‌های متنوعی در نظر گرفته شده است. با این همه کاربر نیز به آسانی می‌تواند قالب دلخواه خود را در فضای کاربرپسند برنامه تنظیم کند.
برای چاپ رسید چک و دستور پرداخت نیازی به وارد کردن مجددِ عبارات نیست. تنها پس از ثبت چک با زدن دکمه چاپ رسید، رسید به صورت کامل و پر شده چاپ می‌شود.
چاپ چک سیناپردازش

سازگار با تمامی چاپگرها

در قسمت‌های مختلف برنامه از جمله گزارشات، لیست‌ها، چک، برات، سفته، دستور پرداخت که فرم های چاپی نیاز به چاپ دارند می‌توان از انواع چاپگرها استفاده نمود.

یکی از مزیت‌های اصلی برنامه همین سازگاری با طیف وسیعی از چاپگرهاست. این برنامه با چاپگرهای لیزری، جوهرافشان و سوزنی از جمله pb2 – Epson plq22 – PR2plus– pr2E – pr9 کاملا سازگار است.

گزارش گیری های متنوع

ثبت، تنظیم و چاپ گزارشات یکی از قسمت های ضروری در برنامه خزانه داری محسوب می‌شود‌. امکان گزارش گیری و جستجو در تمامی قسمت های برنامه خزانه داری تعریف شده است.

همچنین به صورت تخصصی گزارش گیری از چک های صادره، چک های وارده، چک های انتخابی، سند های واریز و برداشت، فیش های واریزی، سند های صندوق، سندهای آزاد، گزارش روزانه، گزارش از رسید چک ها و گزارش از سند های آزاد در فضای برنامه امکان‌پذیر است.

یادآور چک

یادآوری چک های دریافتی، پرداختی و موجودی حساب

به ندرت پیش می آید که صاحبان کسب و کار با توجه به مشغله ای که دارند موعد تمامی پرداخت ها و چک های خود را به یاد داشته باشند.

با سیستم یادآوری چک و موجودی حساب در نرم افزار خزانه داری سیناپردازش، شما دیگر نگرانی جهت پرداخت های خود نخواهید داشت. علاوه بر پیغام یادآوری در برنامه، در صورتی که برنامه باز نباشد و تنها شما کامپیوتر خود را روشن نمایید این سیستم موعد پرداخت چک ها و دریافت آن ها را برای شما نمایان می‌کند. همچنین این امکان وجود دارد که زمان مد نظر خود جهت نمایش پیغام را مشخص نمایید (برای مثلا ۳ روز قبل از موعد چک ها).

علاوه بر این سیستم با تهیه پنل پیامک این امکان وجود دارد که برنامه به صورت خودکار برای شما پیامک یادآوری چک ها را ارسال نماید.

ارسال پیامک

سیستم ارسال پیامک در تمامی نرم افزارهای سیناپک فعال می‌باشد. برای ارسال پیام در نرم افزار خزانه داری شما می‌توانید از دو روش (دستگاه و پنل پیامکی) استفاده نمایید. ارسال پیامک در قسمت های صدور چک، دریافت چک و یادآوری چک ها برای ذینفع و سه امضاء کننده چک ارسال میگردد. پیامک ها به صورت فوری و بدون وقفه ارسال می‌گردند. همچنین هیچ محدودیتی در ارسال به شماره همراه ها وجود ندارد و به شماره هایی که بلاک لیست رو بسته باشند هم پیامک ارسال می‌گردد.

جهت مشاهده تفاوت ارسال پیامک با دستگاه و با پنل پیامکی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ارسال پیامک در برنامه
تحت-شبکهsinapardazesh2

امکان استفاده از برنامه به صورت شبکه و یا تحت وب

نرم افزار خزانه داری به صورت پیش فرض و با توجه به نوع تقاضای مشتری قابلیت استفاده دو کاربر در شبکه به صورت همزمان را دارد. و در صورت نیاز به استفاده کاربران بیشتر، کافی است با هماهنگی با واحد فروش شرکت تعداد کاربران مد نظر خود را افزایش دهید. همچنین در صورتی که می‌خواهید از نرم‌افزار به صورت دورکاری یا تحت وب استفاده نمایید می‌توانید نسخ تحت وب را تهیه نمایید.

دسترسی به قسمت های مختلف

از آنجا که وجود امنیت یکی از ضرورت‌ های اصلی در امور مالی محسوب می‌شود، امکان تعریف محدودیت در بخش های مختلف برنامه در نرم افزار خزانه داری تعریف شده است. بنابراین در این نسخه می توان برای هر کاربر به صورت جداگانه و یا با تعریف نقش برای کاربران به صورت کلی، دسترسی های مد نظر به قسمت های مختلف برنامه را ایجاد و یا محدود کرد.

آموزش نرم افزار خزانه داری

تمامی نرم افزارهای شرکت دارای کلاس آموزشی رایگان، فیلم‌های آموزشی، فایل‌های متنی آموزشی و راهنما در هر قسمت هستند.
برای مشاهده فایل‌های آموزشی نرم‌افزار خزانه داری می‌توانید بر روی دکمه (فایل‌های آموزشی نرم افزار خزانه داری) و برای تماشای فیلم های آموزشی دیگر نرم افزارها می‌توانید بر روی دکمه (ورود به قسمت آموزش) کلیک کنید.

آموزش نرم افزارهای سیناپردازش
اجرای-برنامه-روی-تمام-ویندوزها1

اجرای برنامه روی تمامی ویندوزها

نرم افزار خزانه داری سیناپردازش بر روی تمامی ویندوزهای (xp – ۷ – ۸ – ۱۰ – ۱۱) نصب و اجرا می‌شود.  کاربر به سرعت و آسانی می‌تواند نرم افزار را نصب کند. راهنمای نصب برنامه در لوح فشرده و در وب سایت شرکت قرار گرفته و در صورت نیاز به نصب توسط پشتیبان تنها کافیست با شماره ۰۲۱۸۸۷۴۵۴۷۴ تماس حاصل فرمایید. قابل ذکر است که تمامی نصب ها و آموزش ها در طول مدت پشتیبانی کاملا رایگان است.

همچنین با وجود قفل سخت افزاری هیچ محدودیتی برای نصب نرم افزار وجود ندارد و به دفعات در سیستم های مختلف، امکان نصب و بازگردانی اطلاعات وجود دارد.

۶ + ۲ = ?

مشاوره و دمو رایگان

کاربر گرامی جهت دمو رایگان و یا مشاوره قبل از خرید،

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

مشاوره و خرید محصول
باشگاه-1مشتریان

باشگاه مشتریان

با عضویت در باشگاه مشتریان از خدمات پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته بهرمند شوید.

شما می‌توانید از آخرین اخبار تخفیف ها و پروموشن ها و بروزرسانی های نرم افزار مطلع گردید همچنین در این قسمت امکان ارسال تیکت نیز وجود دارد.

پشتیبانی رایگان

تمامی محصولات نرم افزاری سیناپردازش به مدت یکسال دارای پشتیبانی رایگان هستند.

در طول مدت یکسال تمامی خدمات پشتیبانی از جمله نصب، آموزش، تنظیمات فایل اجرایی نرم افزار، تعویض قفل سوخته یا خراب و غیره به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود.

 دیگر نرم افزارها

 
 

مشتریان ما

برخی از عزیزانی که به ما اعتماد کردند.