چک پرینت

نیاز به وجود امنیت در امور بانکی، راحتی و سهولت در ثبت و چاپ اسناد بانکی و لزوم سرعت از جمله ضروریاتی محسوب می‌شوند که ما را در جهت استفاده از یک نرم افزار مناسب جهت پرینت دقیق، سریع و کارآمد چک‌ های بانکی ترغیب می‌کند.

نرم افزاری که فضایی برای ثبت و ضبط اطلاعات چک، سفته و برات فراهم آورد‌. از انواع پرینتر های لیزری، جوهرافشان و سوزنی پشتیبانی کند و به راحتی رسید چکی که مورد نیاز است را پرینت بگیرد.

نرم افزار چک پرینت به صورت صفر تا صد توسط متخصصین شرکت و با توجه به نیاز و سلیقه مخاطب ایرانی، طراحی شده است. قابلیت تنظیم بخش های مختلف از سوی‌کاربر و امکان انتخاب فونت‌های مختلف برای عبارات، همگی تلاش ما در جهت کاربر پسند کردن برنامه محسوب می‌ شود.

این برنامه همچون سایر برنامه های ویندوز( مانند Office – adobe ,…) سازگار با تمامی چاپگرها طراحی شده است. بنابراین امکان چاپ چک و سایر اسناد بانکی با هر چاپگری که امکان چاپ بر روی کاغذ اندازه چک را داشته باشد، وجود دارد.

انواع چاپگرهای لیزری، جوهرافشان و سوزنی از جمله pb2 – Epson plq22 – PR2plus– pr2E – pr9 با این برنامه کاملا سازگارند.

از دیگر قابلیت های چک پرینت امکان تنظیم چاپگر از داخل برنامه است.

کارایی نرم افزار چک پرینت

شما با چک پرینت می‌توانید بیشترین کارایی و بازده در کسب و کارتان را در کمترین بازه زمانی داشته باشید. ثبت چک به صورت دستی هم وقت‌گیر است و هم ممکن است به اندازه ی کافی دقیق نباشد، این در حالی است که چک پرینت همه اطلاعات را در نهایت دقت و سرعت و بدون هیچ نگرانی ای در قالب‌های بانکی ثبت و چاپ می کند.

1400+با-کدملی-+جداکننده

طراحی قالب های چک

در برنامه چک پرینت علاوه بر قالب های تعریف شده به صورت پیش فرض این امکان وجود دارد که کاربر در صورت تمایل قالب دلخواه خود را تنظیم و یا تغییرات دلخواه خود را در شیوه های پیش فرض اعمال کند. همچنین علاوه بر قابلیت تنظیم قالب از سوی کاربر، عبارات چاپی روی چک نیز به آسانی قابل تغییر هستند. برای نمونه کاربر می‌تواند ابتدا و انتهای عبارات را تغییر دهد و در نهایت دقت چک بانکی مورد نظر خود را به آسانی و با ظاهری دلخواه چاپ کند.

چاپ انواع چک های بانکی

شما میتوانید تمامی چک های بانکی را با ضریب خطای نزدیک به صفر و به راحتی با برنامه چاپ نمایید. بنابراین ثبت و چاپ چک ها با نرم افزار چک چاپ با وجود نظم، دقت و سرعت دلخواه به تجربه‌ای خوشایند بدل می‌شود.

نمونه  چک های چاپ شده برخی مشتریان:

نامحدود در استفاده از فونت

شما میتوانید به صورت نامحدود از قلم های ها تعریف شده در ویندوز برای عبارت های چاپی روی چک استفاده کنید و چک‌هایی با ظاهر بسیار شکیل و زیبا چاپ کنید.

سرعت عمل

نکته بسیار مهمی که برای طراحی این نرم افزار ضروری محسوب می‌شد، لزوم سرعت در انجام امور بانکی در هر کسب و کاری است. چرا که بالا رفتن بازدهی و کارایی هر کسب و کاری در گرو بهره‌گیری از بهترین و به روزترین فناوری‌های روز محسوب می‌شود‌.

ذخیره سازی اطلاعات

در برنامه چک پرینت علاوه بر ثبت و ذخیره تغییرات انجام شده از سوی کاربر، امکان بارگزاری چک‌های قبلی و سایر اسناد بانکی نیز وجود دارد. بنابراین به آسانی می‌توان همه امور بانکی را مدیریت کرد.

امکان استفاده از برنامه به صورت شبکه و یا تحت وب

نرم افزار چک چاپ با توجه به اولویت‌بندی نیاز مشتری در حالت پیش فرض به صورت غیر شبکه تعریف شده و امکان استفاده یک‌ کاربر را دارد‌. اما در صورت نیاز به استفاده کاربران بیشتر، کافی است تا با ارتقاء سیستم خود به نسخه خزانه داری و یا سازمانی،‌ نرم افزار چک چاپ را در حالت شبکه و با قابلیت استفاده چندین کاربر دریافت کنید.

دسترسی به قسمت های مختلف

با توجه به اصل امنیت در امور بانکی، در نسخه شبکه شما می توانید برای هر کاربر به صورت جداگانه و یا با تعریف نقش برای کاربران به صورت کلی، دسترسی های مد نظر به قسمت های مختلف برنامه را در صورت‌ دلخواه محدود یا ایجاد کنید.

امکان چاپ دستور پرداخت و رسید چک

در برنامه چک چاپ شیوه های مختلفی جهت تنظیم و چاپ دستور پرداخت و رسید چک تعریف شده است. اما شما می‌توانید به راحتی شیوه مد نظر خود را با توجه به نیازهای خود تنظیم کنید.

رسید-نوع1

امنیت

هرچند با تمهیدات موجود بانکی امکان جعل چک بسیار پایین آمده است اما امنیت هنوز هم یکی از ضروری‌ترین عوامل نوآوری طراحان برای طراحی و عرضه نرم افزار چک پرینت محسوب می‌شود.

یادآوری-چک

یادآوری چک های دریافتی، پرداختی و موجودی حساب

به ندرت پیش می آید که صاحبان کسب و کار با توجه به مشغله ای که دارند موعد تمامی پرداخت ها و چک های خود را به یاد داشته باشند.

با سیستم یادآوری چک و موجودی حساب در نرم افزار خزانه داری سیناپردازش، شما دیگر نگرانی جهت پرداخت های خود نخواهید داشت. علاوه بر پیغام یادآوری در برنامه، در صورتی که برنامه باز نباشد و تنها شما کامپیوتر خود را روشن نمایید این سیستم موعد پرداخت چک ها و دریافت آن ها را برای شما نمایان می‌کند. همچنین این امکان وجود دارد که زمان مد نظر خود جهت نمایش پیغام را مشخص نمایید (برای مثلا ۳ روز قبل از موعد چک ها).

علاوه بر این سیستم با تهیه پنل پیامک این امکان وجود دارد که برنامه به صورت خودکار برای شما پیامک یادآوری چک ها را ارسال نماید.

ارسال پیامک

سیستم ارسال پیامک در تمامی نرم افزارهای سیناپک فعال می‌باشد. برای ارسال پیام در نرم افزار خزانه داری شما می‌توانید از دو روش (دستگاه و پنل پیامکی) استفاده نمایید. ارسال پیامک در قسمت های صدور چک، دریافت چک و یادآوری چک ها برای ذینفع و سه امضاء کننده چک ارسال میگردد. پیامک ها به صورت فوری و بدون وقفه ارسال می‌گردند. همچنین هیچ محدودیتی در ارسال به شماره همراه ها وجود ندارد و به شماره هایی که بلاک لیست رو بسته باشند هم پیامک ارسال می‌گردد.

جهت مشاهده تفاوت ارسال پیامک با دستگاه و با پنل پیامکی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ارسال-پیامک-در-برنام
 
کاتالوگ محصول
درخواست-نصب-دمو-برنامه-به-صورت-رایگان
مقایسه نسخه ها
خرید نرم افزار

مشاوره و دمو رایگان

کاربر گرامی جهت دمو رایگان و یا مشاوره قبل از خرید،

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

۲ + ۰ = ?

پشتیبانی رایگان

تمامی محصولات نرم افزاری سیناپردازش به مدت یکسال دارای پشتیبانی رایگان هستند.

در طول مدت یکسال تمامی خدمات پشتیبانی از جمله نصب، آموزش، تنظیمات فایل اجرایی نرم افزار، تعویض قفل سوخته یا خراب و غیره به صورت کاملا رایگان انجام میگیرد.

 دیگر نرم افزارها

 

مشتریان ما

برخی از عزیزانی که به ما اعتماد کردند.

۰ پاسخ

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =