نرم‌افزار حسابداری سینا

انتخاب حسابدارن خبره

نامحدود در تعریف کدینگ، تهیه گزارشات دقیق حسابداری

نرم‌افزار مالی
sina photo

نرم‌افزار حسابداری سینا

نرم افزار حسابداری سینا: نیازسنجی درست کسب وکارهای کوچک و بزرگ، ما را برآن داشت که با توجه به تجربه سال ها طراحی و عرضه و نرم افزار، برنامه ای برای مدیریت یکپارچه مالی و حسابداری طراحی کنیم. این نرم افزار حسابداری متناسب با نیازهای موجود در اصناف و حرفه های مختلف طراحی شده است.
نسخه یکپارچه نرم افزار حسابداری شامل تمامی امکانات مورد نیاز برای مدیریت تخصصی امور مالی و حسابداری شرکت های کوچک و بزرگ است. در این نرم افزار همه ی فعالیت های مورد نیاز از قبیل انبارداری، رسیدگی به امور خرید و فروش، صدور فاکتور، ثبت و چاپ چک، رسیدگی به اسناد بانکی و حسابهای بانکی، تنظیم گزارشات پیشرفته، یادآوری موعد پرداخت چکها و سایر سررسیدها و سایر کارکردهای مورد نیاز، تعریف شده است.
تعریف کدهای حسابداری در گروه های دلخواه و تنظیم گزارش های مورد نظر، مرتب سازی گزارشات بر اساس یک یا چند فیلد، امکان تعریف شرکت و سال مالی به تعداد دلخواه و سایر امور مربوط به حسابداری یک کسب وکار ممکن است به دلیل پیچیدگی معادلات برای دسته ای از کاربران دشوار به نظر بیاید. و این در حالی است که نرم افزار حسابداری سینا با کاربری بسیار آسان، رسیدگی های مالی پیچیده را آسان و سریع می کند. این نرم افزار هم پاسخگوی نیاز کاربران متخصص و حسابدار است و هم یک کاربر ساده با حداقل دانش کسب و کار می تواند از آن به آسانی استفاده کند.
در نهایت ارائه پشتیبانی کامل و ارتباط مداوم با مشتری، و به کارگیری بازبینی های پیوسته توسط تیم حرفه ای ما باعث شده تا در فرآیندی رو به رشد هرچه بیشتر به نسخه دلخواه کاربرانمان نزدیک شویم.

برای مشاهده هر یک از امکانات نرم‌افزار و تصاویر مربوطه، آن‌را انتخاب کنید.

برای بزرگنمایی تصویر، بر روی آن ضربه بزنید.

برخی از تصاویر و امکانات نرم‌افزار حسابداری سینا

برای مشاهده هر یک از زیرسیستم‌های نرم‌افزار حسابداری سینا، آن را انتخاب کنید.

زیرسیستم‌های نرم‌افزار حسابداری سینا

دریافت و پرداخت

امکان ثبت، جستجو، چاپ و گزارش گیری آسان سند ها

 

صدور و چاپ فاکتور

مدیریت و چاپ فاکتورها و امکان چاپ فاکتور به شیوه دلخواه

 

نرم‌افزار خزانه‌داری

چاپ چک، فرم های پایا و ساتنا، برات، فیش های بانکی، ثبت اسناد مالی و گزارش گیری دقیق در تمامی قسمت ها

نرم‌افزار انبارداری

ثبت سند حواله و رسید انبار به همراه گزارش گیری و کاردکس انبار

نرم‌افزار چک‌چاپ

نرم افزار مدیریت و چاپ تمامی چک های بانکی 

گزارش های دقیق از تمامی چک های ثبت شده و رسیدهای چک

مشاوره قبل از خرید

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

کاربر گرامی، شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۸۸۸۰۶۸۸۸
مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

کاربر گرامی، شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۸۸۸۰۶۸۸۸

برای مشاهده هر یک از ویژگی‌های خاص نرم‌افزار حسابداری سینا، آن را انتخاب کنید.

امکان استفاده از برنامه به صورت شبکه و یا تحت وب

نرم افزار حسابداری سینا به صورت پیش فرض و با توجه به نوع تقاضای مشتری قابلیت استفاده دو کاربر در شبکه به صورت همزمان را دارد. و در صورت نیاز به استفاده کاربران بیشتر، کافی است با هماهنگی با واحد فروش شرکت تعداد کاربران مد نظر خود را افزایش دهید. همچنین در صورتی که می‌خواهید از نرم‌افزار به صورت دورکاری یا تحت وب استفاده نمایید می‌توانید نسخ تحت وب را تهیه نمایید.

دسترسی به قسمت های مختلف

از آنجا که وجود امنیت یکی از ضرورت‌ های اصلی در امور مالی محسوب می‌شود، امکان تعریف محدودیت در بخش های مختلف برنامه در نرم افزار حسابداری سینا تعریف شده است. بنابراین در این نسخه می توان برای هر کاربر به صورت جداگانه و یا با تعریف نقش برای کاربران به صورت کلی، دسترسی های مد نظر به قسمت های مختلف برنامه را ایجاد و یا محدود کرد.

اجرای نرم‌افزار حسابداری روی تمامی ویندوزها

یکی از ویژگی های مهم نرم افزار حسابداری سینا امکان نصب بر روی تمامی ویندوزها (server – xp – ۷ – ۸ – ۱۰ – ۱۱) می‌باشد. کاربر به سرعت و آسانی می‌تواند نرم افزار را نصب کند. راهنمای نصب برنامه در لوح فشرده و در وب سایت شرکت قرار گرفته و در صورت نیاز به نصب توسط پشتیبان تنها کافیست با شماره ۰۲۱۸۸۷۴۵۴۷۴ تماس حاصل فرمایید. قابل ذکر است که تمامی نصب ها و آموزش ها در طول مدت پشتیبانی کاملا رایگان است.

همچنین با وجود قفل سخت افزاری هیچ محدودیتی برای نصب نرم افزار وجود ندارد و به دفعات در سیستم های مختلف، امکان نصب و بازگردانی اطلاعات وجود دارد.

باشگاه مشتریان

با عضویت در باشگاه مشتریان از خدمات پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته بهرمند شوید.

شما می‌توانید از آخرین اخبار تخفیف ها و پروموشن ها و بروزرسانی های نرم افزار مطلع گردید همچنین در این قسمت امکان ارسال تیکت نیز وجود دارد.

پشتیبانی رایگان

تمامی محصولات نرم افزاری سیناپردازش به مدت یکسال دارای پشتیبانی رایگان هستند.

در طول مدت یکسال تمامی خدمات پشتیبانی از جمله نصب، آموزش، تنظیمات فایل اجرایی نرم افزار، تعویض قفل سوخته یا خراب و غیره به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود.

ویژگی‌های خاص نرم‌افزار حسابداری سینا

آموزش نرم‌افزار حسابداری سینا

تمامی نرم‌افزارهای شرکت دارای کلاس آموزشی رایگان، فیلم‌های آموزشی، فایل‌های متنی آموزشی و راهنما در هر قسمت هستند.
برای مشاهده فایل‌های آموزشی نرم‌افزار حسابداری سینا می‌توانید بر روی دکمه (فایل‌های آموزشی) و برای تماشای فیلم‌های آموزشی دیگر نرم افزارها می‌توانید بر روی دکمه (ورود به قسمت آموزش) کلیک کنید.

چرا نرم‌افزار حسابداری سینا، انتخاب حسابدارن خبره و شرکت‌های بزرگ است؟

نظر مشتریان سیناپردازش

خدمات بیمه آسایش آتیه ایرانیان

کار با نرم‌افزار حسابداری سینا خیلی راحت و خوبه و همیشه از نرم‌افزارهای شرکت سیناپردازش استفاده می‌کنم.
سرکار خانم پورشاکر
امتیاز من به این محصول

لیتوگرافی ناب نگار

پشتیبان مجموعه خیلی خوبه، چون تا چند وقت پیش که ما تازه کار با نرم‌افزارو شروع کرده بودیم و حتی روزهای تعطیل مجبور بودیم با نرم‌افزار کار کنیم، با شماره پشتیبانی که تماس می‌گرفتیم، پاسخگو بودن. کار با نرم‌افزارتون خیلی سادست و بیشتر حسابدارهای که باهاشون کار می‌کنم از نرم‌افزار شما راضین.
جناب آقای رحیمی
امتیاز من به این محصول

دیوان محاسبات کشور

بیش از ۹ ساله که با نرم‌افزار شما کار می‌کنم و هر زمان که نیاز به پشتیبانی داشتم و تماس گرفتم مجموعه شما پاسخگو بوده و مهم‌تر از همه کار با نرم‌افزار حسابداری سینا بسیار راحته.
جناب آقای غیاثوند
امتیاز من به این محصول

شرکت آرمان گستر مدیریت سرمایه توچال

نرم افزار مشکلی نداره و خیلی خوبه فقط یک درخواست دارم که بتونم کل سندهارو به صورت تفضیلی بگیریم دیگه هیچ چیزی کم نداره.
جناب آقای واعظی
امتیاز من به این محصول

موسسه سلما

شروع کار من در حوزه مالی با نرم افزار شما بوده و انقدر راحتم که خاطره خوبی از حسابداری برام ساخته واقعا از شما و پرسنلتون ممنونم.
سرکار خانم مددی
امتیاز من به این محصول

جناب آقای کاظمی

از سال‌ها قبل از این نرم‌افزار استفاده می‌کردم و چون قبل از این نرم‌افزار، نرم‌افزار چک‌چاپ شمارو داشتم و کار با اون خوب و راحت بود، تصمیم گرفتم، تمامی نرم‌افزارهای شما، از جمله حسابداری سینارو خریداری کنم. فقط یک مقدار در تهیه گزارش مجموع مرکز هزینه‌ها و بخش سامانه مودیان مشکل داشتم که حل شد. با شرکت‌های نرم افزاری دیگری کار کردم ولی مناسب کار ما نبودن، اما کار با نرم‌افزار شما خیلی راحتره.
امتیاز من به این محصول

شرکت جهان صادرات سپنج

ما قبل از تهیه نرم‌افزار حسابداری سینا، از نرم‌افزار چاپ و صدور فاکتور غزال شما استفاده می‌کردیم و بدلیل کارکرد عالی این نرم‌افزار و پشتیبانی و آموزش قوی و عالی شما تصمیم گرفتیم که نرم‌افزار حسابداری سینا رو خریداری کنیم.
جناب آقای عسگری
امتیاز من به این محصول

خدمات دهیاران بخش شاندیز

ما با بیشتر نرم‌افزارهای شما کار می‌کنیم و خداروشکر مشکلی نداریم و تمام امکانات لازمو برای کار ما داره.
سرکار خانم لطفی
امتیاز من به این محصول

تعاونی عشایری

منم از نرم‌افزار چک‌چاپ استفاده می‌کنم و از نرم‌افزار حسابداری سینا، یه مقدار توی ثبت چک‌های مشتریان و گزارش ‌گیری در نرم‌افزار حسابداری مشکل داشتم، چون گزارش مرور حساب‌های مشتری‌ها بهم نشون نمی‌داد توی گزارش دریافتی‌ها بود که حل شد ولی در کل نرم‌افزار خوبیه چون مشکلی نبوده که حل نشه.
سرکار خانم خراسانی
امتیاز من به این محصول

دمو و مشاوره رایگان نرم‌افزار حسابداری

کاربر گرامی جهت دمو رایگان و یا مشاوره قبل از خرید، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر هر یک از نرم‌افزارها، آن را انتخاب کنید.

نرم‌افزار اتوماسیون اداری

نرم‌افزار اتوماسیون اداری در نظم بخشی به پروسه‌های زمان‌بر و هزینه‌بردار شرکت‌ها و سازمان‌ها بسیار تاثیرگذار است.

edari1
نرم‌افزارهای اصناف

نرم‌افزارهای اصناف، بر مبنای رفع نیازهای تخصصی و نظم بخشی به پرسه‌های زمان‌بر هر کسب و کاری طراحی شده است.

asnaf2
دبیرخانه و بایگانی سروش

نرم افزار آرشیو و بایگانی نامه‌های اداری، اسناد و مدارک طراحی شده که قابل استفاده برای سازمان‌ها و شرکت‌هاست.

soroosh

دیگر نرم‌افزارهای سیناپردازش

نرم‌افزار حسابداری سینا، بررسی، انتخاب و خرید

نرم‌افزار حسابداری سینا، بررسی، انتخاب و خرید

قیمت نرم افزار حسابداری

قابلیت‌ها و ویژگی‌های نرم افزار:

نرم افزارهای حسابداری مختلف قابلیت‌ها و ویژگی‌های متفاوتی دارند به طبع نرم افزارهای پیشرفته‌تر و با قابلیت‌های بیشتر هزینه بیشتری دارند لذا در هنگام خرید نرم افزار باید دقت کرد نرم افزاری را انتخاب کنیم که نیازهای ما را در امر حسابداری برطرف کند.

مقیاس سازمان:

 اندازه و مقیاس سازمانی که از نرم افزار حسابداری استفاده می‌کند نیز در انتخاب نرم افزار حسابداری مد نظر بسیار تأثیرگذار است. سازمان‌های بزرگتر معمولاً نیاز به نرم افزارهای پیچیده‌تر و گسترده‌تر دارند که قیمت نرم افزار نیز بیشتر است.

نوع پیاده‌سازی:

روش پیاده‌سازی نرم افزار حسابداری نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. اگر پیاده‌سازی درون سازمانی (on-premises) باشد و نیاز به سرورها و زیرساخت‌های فنی داشته باشد، هزینه بیشتری نسبت به پیاده‌سازی ابری (cloud-based) خواهد داشت. همچنین نرم افزارهای تحت وب قیمت بالاتری  نسبت به نرم افزارهای حسابداری غیر تحت وب دارد.

پشتیبانی و آپدیت:

هزینه پشتیبانی و آپدیت نرم افزار حسابداری نیز باید در نظر گرفته شود. برخی شرکت‌ها هزینه پشتیبانی را به صورت سالانه یا ماهانه دریافت می‌کنند. درصد بالایی از قیمت نرم افزار شامل هزینه پشتیبانی محصول می‌شود چرا که ارئه خدمات پشتیبانی به عهده کارشناسان پشتیبانی نرم افزار حسابداری می‌باشد.

توافقنامه لایسنس:

نحوه توزیع لایسنس نرم افزار حسابداری نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. برخی شرکت‌ها لایسنس را براساس تعداد کاربران یا تعداد شعب محاسبه می‌کنند.

توسعه‌پذیری:

 قابلیت توسعه و سفارشی‌سازی نرم افزار حسابداری نیز می‌تواند در قیمت آن تأثیرگذار باشد. اگر نرم افزار قابلیت تغییر و تنظیمات گسترده را داشته باشد، هزینه بیشتری خواهد داشت.

شرکت تولید کننده:

 شرکت تولید کننده نرم افزار حسابداری نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. برخی شرکت‌ها به عنوان برند معروف و معتبر شناخته می‌شوند و هزینه بیشتری بابت نرم افزار حسابداری دریافت می‌کنند.

خرید نرم افزار حسابداری

برای خرید نرم افزار حسابداری لازم است به نکات زیر دقت کنید.

نیازهای شرکت:

قبل از خرید نرم افزار حسابداری، نیازهای ویژه شرکت خود را مشخص کنید. بررسی کنید که نرم افزار باید قابلیت‌هایی مانند مدیریت حسابداری عمومی، مدیریت مالی، مدیریت موجودی، صورت‌های مالی، گزارش‌دهی و تحلیل‌های مالی را پشتیبانی کند یا خیر. ممکن است امکانی در برنامه وجود داشته باشد که مورد نیاز شما هم نباشد و به قیمت نهایی نرم افزار حسابداری بسیار اضافه کند. برای این موضوع قبل از خرید از نسخه های مختلف نرم افزار مطلع شوید.

سازگاری با سیستم‌های موجود:

اگر سیستم‌های دیگری مانند سیستم مدیریت مشتریان (CRM) یا سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (ERP) در شرکت شما استفاده می‌شود، اطمینان حاصل کنید که نرم افزار حسابداری قابلیت اتصال و همکاری با این سیستم‌ها را دارد و یا شرکتی که از آن نرم افزار را تهیه میکنید این قابلیت ها را دارا باشد.

کاربرپذیری:

یکی از عوامل مهم در خرید نرم افزار حسابداری، کاربرپذیری آن است. اطمینان حاصل کنید که رابط کاربری آن ساده و قابل فهم است و کاربران بدون نیاز به آموزش پیچیده می‌توانند از آن استفاده کنند. همچنین نرم افزار دارای فیلم های آموزشی و جلسات آموزشی بعد از خرید نرم افزار حسابداری باشد.

امنیت:

حسابداری شرکت شما شامل اطلاعات حساس و مهم است. بنابراین، امنیت نرم افزار حسابداری بسیار حائز اهمیت است. بررسی کنید که نرم افزار از روش‌های رمزنگاری، سیستم‌های پشتیبان‌گیری و سطوح دسترسی متناسب استفاده می‌کند یا خیر.

پشتیبانی و آپدیت:

اطمینان حاصل کنید که تیم پشتیبانی نرم افزار حسابداری قوی و قابل اعتماد است و در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به راهنمایی، آماده پاسخگویی است. همچنین، بررسی کنید که نرم افزار به طور منظم به روزرسانی می‌شود تا با تغییرات قوانین مالی و مالیاتی همگام شود و یا خیر. سابقه شرکت ارائه دهنده نرم افزار حسابداری در این مورد تضمین کننده خرید نرم افزار حسابداری است.

قیمت و هزینه‌های مرتبط:

قبل از خرید نرم افزار حسابداری، قیمت نرم افزار حسابداری را با سایر رقبا مقایسه کنید. همچنین، هزینه‌های دیگری مانند هزینه نصب، آموزش و هزینه هایی از این قبیل را ارزیابی کنید.

پرسش و پاسخ