نرم‌افزار املاک

نرم افزار املاک
دسترسی سریع
مشاوره خرید
مشاوره خرید
نظر مشتریان
نظر مشتریان
امکانات محصول
امکانات محصول
دموی محصول
دموی محصول

نرم‌افزار املاک

نرم افزار املاک تهیه شده جهت بنگاه های معاملات املاک با امکان ثبت و چاپ فاکتور مورد تایید دارایی، تمام گزارش های مورد نیاز، ثبت اطلاعات ملکی مورد نیاز قرارداد ( نوع ملک، نوع معامله ، کمیسون، تاریخ قرارداد، کد رهگیری، نوع کاربری و …)، تعریف فرمت قراراد به همراه چاپ آن، تعریف کدینگ دلخواه حسابدار، ثبت اسناد حسابداری به صورت خودکار و دستی امکانات متنوع دیگر.
نرم افزاری سیناپردازش با پشتیبانی قوی و به روزرسانی های متنوع تلاش برای رضایت خاطر هر چه بیشتر مشتریان را دارد.

نرم افزار املاک

برخی از تصاویر و امکانات نرم‌افزار املاک

برخی از تصاویر و امکانات
نرم‌افزار املاک

مشاهده کامل امکانات نرم‌افزار، با انتخاب دکمه مشاهده ریز امکانات.
برای مشاهده بهتر، دکمه بزرگنمایی رو انتخاب کنید.

مشاوره قبل از خرید

consulting2

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

مشاوره قبل از خرید

consulting2

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

ویژگی‌های نرم‌افزارهای سیناپردازش

برای مشاهده هر یک از ویژگی‌های خاص نرم‌افزار املاک، آن را انتخاب کنید.

اجرای نرم‌افزار املاک به صورت دمو
کاربر گرامی برای دانلود و نصب دمو نرم افزار املاک می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید. در صورت نیاز به راهنمایی جهت نصب و کارکرد نرم افزار با کارشناسان پشتیبانی سیناپردازش تماس بگیرید. کارشناسان پشتیبانی تمامی مراحل نصب و آموزش را به صورت کامل برای شما انجام می‌دهند.
آموزش نرم‌افزار املاک
تمامی نرم افزارهای شرکت دارای کلاس آموزشی رایگان، فیلم‌های آموزشی، فایل‌های متنی آموزشی و راهنما در هر قسمت هستند. برای مشاهده فایل‌های آموزشی نرم‌افزار املاک می‌توانید بر روی دکمه (فایل‌های آموزشی نرم افزار املاک) و برای تماشای فیلم های آموزشی دیگر نرم افزارها می‌توانید بر روی دکمه (ورود به قسمت آموزش) کلیک کنید.
امکان استفاده از برنامه به صورت شبکه و یا تحت وب
نرم افزار املاک به صورت پیش فرض و با توجه به نوع تقاضای مشتری قابلیت استفاده یک کاربر را دارد. و در صورت نیاز به استفاده کاربران بیشتر، کافی است با هماهنگی با واحد فروش شرکت تعداد کاربران مد نظر خود را افزایش دهید. همچنین در صورتی که می‌خواهید از نرم‌افزار به صورت دورکاری یا تحت وب استفاده نمایید می‌توانید نسخ تحت وب را تهیه نمایید.

دسترسی به قسمت‌های مختلف

از آنجا که وجود امنیت یکی از ضرورت‌ های اصلی در امور مالی محسوب می‌شود، امکان تعریف محدودیت در بخش های مختلف برنامه در نرم افزار املاک تعریف شده است. بنابراین در این نسخه می توان برای هر کاربر به صورت جداگانه و یا با تعریف نقش برای کاربران به صورت کلی، دسترسی های مد نظر به قسمت های مختلف برنامه را ایجاد و یا محدود کرد.
پشتیبانی رایگان
تمامی محصولات نرم افزاری سیناپردازش به مدت یکسال دارای پشتیبانی رایگان هستند. در طول مدت یکسال تمامی خدمات پشتیبانی از جمله نصب، آموزش، تنظیمات فایل اجرایی نرم افزار، تعویض قفل سوخته یا خراب و غیره به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود.
نرم‌افزار مودیان مالیاتی
نرم افزار سامانه مودیان مالیاتی
نرم‌افزار انبارداری رایبد
warehouse
نرم‌افزار حسابداری سینا
accountant

دیگر نرم‌افزارهای سیناپردازش

برای مشاهده اطلاعات بیشتر هر یک از نرم‌افزارها، آن را انتخاب کنید.