درباره ما

  • بنر-درباره-ما-موبایل
  • درباره-ما4

 معرفی شرکت نرم افزاری سیناپردازش

شرکت نرم‌ افزاری سینا‌پردازش فعالیت خود را از سال۱۳۷۶ با طراحی نرم‌افزارهای مختلف آغاز کرد. هم‌اکنون با توجه به گذر این همه سال تجربه و با بالا رفتن مهارت و تخصص در زمینه‌های گوناگون، طراحان ما طیف گسترده‌ای از نرم‌افزارها در زمینه‌های اتوماسیون مالی، نرم‌افزارهای اداری و نرم‌افزارهای اصناف طراحی کرده و به بازار، عرضه می‌کنند.

هدف اصلی ما جلب رضایت مشتری در طراحی و ارائه محصولاتِ با کیفیت و متناسب با نیازهای روز و همچنین ارائه خدمات و پشتیبانی کامل از آن محصولات است. چرا که بزرگ‌ترین سرمایه‌ی ما چیزی جز اعتماد و رضایت مشتریانمان نیست.

 تنوع محصولات سیناپردازش

شرکت سیناپردازش که از جمله پیشگامانِ صنعت نرم افزار محسوب می‌شود در تلاش است تنوع نیازها و مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهد.

از آنجا که با وجود نوآوری‌های روز دنیا لزوم وجود دقت و سرعت در همه زمینه‌ها احساس می‌شود، ما همواره در تلاش هستیم که محصولاتی متنوع و در نسخه‌های گوناگونِ مورد نیاز در حرفه‌های مختلف و با کارکردهای ویژه طراحی و تولید کنیم. تنوع محصولات در کنار کیفیت بالای آن همواره مورد استقبال مشتریان ما قرار گرفته است. لازم به ذکر است که در کنار تنوع کم‌نظیر محصولاتمان، بالا بردن کیفیت و به روز کردن نسخه‌ها از اهداف اصلی ما محسوب می‌شود‌.

 اولویت‌های ما

اولویت ما سرلوحه قرار دادن نیازهای روز شرکت‌ها و موسسات مختلف در طراحی و عرضه نرم افزار است. انعطاف پذیری محصولات در برابر نیازها از یک سو و کاربرپسند بودن برنامه‌ها همواره در زمره‌ی اهداف اصلی ما محسوب می‌شود. همچنین زیبایی بصری نرم افزارها و اجرای بدون باگ برنامه‌ها در کنار کارآمد بودن محصولات، مورد استقبال طیف گسترده مشتریانمان قرار گرفته است.

 چرا شرکت سیناپردازش؟

1متخصصین-خلاق-و-جوان

 متخصصین خلاق و جوان: گروه نرم افزاری سیناپردازش متشکل از طراحان نوآور و خلاق است که در کنار تخصص، سرزنده و پویا در طراحی و عرضه محصولات فعالیت می‌کنند.

1آشنا-با-برنامه‌نویسی-به‌روز-دنیا

آشنا با برنامه‌نویسی به‌روز دنیا: ما همواره در تلاشیم تا با بهره‌گیری از تکنولوژی برنامه‌نویسی روز دنیا محصولات خود را با کیفیت بالا و امکانات فراوان و کاربر پسند طراحی و عرضه کنیم.

1ارائه-خدمات-و-پشتیبانی

ارائه خدمات و پشتیبانی کامل از محصولات: ارتباط پویا با مشتری علاوه بر اینکه در افزایش سطح رضایت مشتریان‌مان تاثیرگذار بوده است ما را هرچه بیشتر در به روز کردن و اعمال تغییرات مورد نیاز در محصولات یاری کرده است.

1پوشش-نیازهای-قشر-وسیعی-از-مشتریان

پوشش نیازهای قشر وسیعی از مشتریان و عرضه وسیع محصولات: یکی از دستاوردهای اصلی ما در قالب ارائه خدمات پس از فروش در این است که هرچه بیشتر با درخواست‌های بیشتر مشتریانمان آشنا می‌شویم. آشنایی با نیازهای روز در کنار راه‌اندازی نمایندگی‌های فعال درسراسر کشور، موجب می‌شود بتوانیم نرم افزارها را در تهران و سایر شهرها متناسب با نیازهای روز ارائه کنیم.

1تامین-امنیت-اطلاعات

تامین امنیت اطلاعات: شرکت سیناپردازش با وجود متخصصین قابل اعتماد هم امنیت اطلاعات شما را تضمین می‌کند و هم با در نظر گرفتن امکانات ویژه و مطلوب مشتری از جمله امکان محدود کردن سطح دسترسی در بخش‌های مختلف برنامه‌ها امنیت اطلاعات را در سطح کسب‌و‌کار شما نیز تامین می‌کند‌.

سخن-اخر

سرآخر شرکت سیناپردازش در محیط کاری صمیمی و با بهره‌گیری از مشاورانی زبده در تلاش است با فناوری‌های روز دنیا رضایت مشتریان خود را تامین کرده و به یاری خداوند روز به روز به اهداف و اولویت‌های خود با داشتن سهم بیشتری در بازار عرضه، جامه‌ی عمل بپوشاند.

۰ پاسخ

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.