نرم‌افزار
حسابداری و مالی

بدون محدودیت در معرفی کدینگ دلخواه و ثبت سند.
نرم افزار حسابداری و مالی
دسترسی سریع
مشاوره خرید
مشاوره خرید
نظر مشتریان
نظر مشتریان
امکانات محصول
امکانات محصول
دموی محصول
دموی محصول

نرم‌افزار حسابداری و مالی

نرم افزار حسابداری سینا سیستمی جامع جهت ثبت و گزارش گیری دقیق اسناد مالی است. در این نرم افزار امکان ثبت اسناد مالی، فروش، حقوق و دستمزد، انبارداری و سامانه مودیان فراهم گردیده است. اسناد مالی به صورت خودکار در تمامی قسمت های برنامه (فاکتور، فروش، انبار، .. ) ثبت می‌شوند. همچنین این امکان برای کاربران فراهم شده تا به صورت مجزا هر کدام از قسمت های برنامه را خریداری نمایند.
نرم افزار حسابداری شرکتی


این نرم‌افزار تمامی امکانات مربوط به تسهیل امور حسابداری شرکت‌ها مثل: ارائه گزارش دقیق، فراهم کردن یک دید کلی از وضعیت مالی، ثبت اتوماتیک ورودی‌ها، اتصال مستقیم به حساب‌های بانکی، امور مربوط به فاکتورنویسی و ارائه صورتحساب، امکان مدیریت بخش‌های مربوط به حقوق کارکنان و تسهیل فرآیند بودجه‌بندی به نحو مطلوب، را دارا می‌باشد.
اطلاعات بیشتر
نرم افزار حسابداری فروشگاهی


این نرم‌افزار تمامی امکانات مربوط به تسهیل امور فروشگاه‌ها مثل: مدیریت فهرست موجودی‌ها، ثبت مستقیم پرداختی مشتریان و ارائه فاکتور، گزارش دخل و خرج، مدیریت امور مشتریان، دستور خرید، ثبت سابقه خرید مشتریان وفادار، تجزیه و تحلیل دقیق قیمت‌ها، ردیابی تراکنش‌های بین سازمانی و … را دارا می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

برخی از تصاویر و امکانات نرم‌افزار حسابداری و مالی

برخی از تصاویر و امکانات
نرم‌افزار حسابداری و مالی

مشاهده کامل امکانات نرم‌افزار، با انتخاب دکمه مشاهده ریز امکانات.
برای مشاهده بهتر، دکمه بزرگنمایی رو انتخاب کنید.

مشاوره قبل از خرید

consulting2

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

مشاوره قبل از خرید

consulting2

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

ویژگی‌های نرم‌افزارهای سیناپردازش

برای مشاهده هر یک از ویژگی‌های خاص نرم‌افزار حسابداری و مالی، آن را انتخاب کنید.

اجرای نرم‌افزار حسابداری و مالی به صورت دمو

کاربر گرامی برای دانلود و نصب دمو نرم افزار حسابداری و مالی می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید. در صورت نیاز به راهنمایی جهت نصب و کارکرد نرم افزار با کارشناسان پشتیبانی سیناپردازش تماس بگیرید. کارشناسان پشتیبانی تمامی مراحل نصب و آموزش را به صورت کامل برای شما انجام می‌دهند.

آموزش نرم‌افزار حسابداری و مالی
تمامی نرم افزارهای شرکت دارای کلاس آموزشی رایگان، فیلم‌های آموزشی، فایل‌های متنی آموزشی و راهنما در هر قسمت هستند. برای مشاهده فایل‌های آموزشی نرم‌افزار حسابداری و مالی می‌توانید بر روی دکمه (فایل‌های آموزشی نرم افزار حسابداری و مالی) و برای تماشای فیلم های آموزشی دیگر نرم افزارها می‌توانید بر روی دکمه (ورود به قسمت آموزش) کلیک کنید.
امکان استفاده از برنامه به صورت شبکه و یا تحت وب

نرم افزار حسابداری و مالی به صورت پیش فرض و با توجه به نوع تقاضای مشتری قابلیت استفاده یک کاربر را دارد. و در صورت نیاز به استفاده کاربران بیشتر، کافی است با هماهنگی با واحد فروش شرکت تعداد کاربران مد نظر خود را افزایش دهید. همچنین در صورتی که می‌خواهید از نرم‌افزار به صورت دورکاری یا تحت وب استفاده نمایید می‌توانید نسخ تحت وب را تهیه نمایید.

دسترسی به قسمت‌های مختلف

از آنجا که وجود امنیت یکی از ضرورت‌ های اصلی در امور مالی محسوب می‌شود، امکان تعریف محدودیت در بخش های مختلف برنامه در نرم افزار حسابداری و مالی تعریف شده است. بنابراین در این نسخه می توان برای هر کاربر به صورت جداگانه و یا با تعریف نقش برای کاربران به صورت کلی، دسترسی های مد نظر به قسمت های مختلف برنامه را ایجاد و یا محدود کرد.

پشتیبانی رایگان
تمامی محصولات نرم افزاری سیناپردازش به مدت یکسال دارای پشتیبانی رایگان هستند. در طول مدت یکسال تمامی خدمات پشتیبانی از جمله نصب، آموزش، تنظیمات فایل اجرایی نرم افزار، تعویض قفل سوخته یا خراب و غیره به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود.
نرم‌افزار مودیان مالیاتی
نرم افزار سامانه مودیان مالیاتی
نرم‌افزارهای اصناف
نرم‌ افزارهای اصناف
نرم‌افزار دبیرخانه و بایگانی سروش
نرم افزار دبیرخانه

دیگر نرم‌افزارهای سیناپردازش

برای مشاهده اطلاعات بیشتر هر یک از نرم‌افزارها، آن را انتخاب کنید.