حسابداری آسان

نرم افزار حسابداری آسان

در نرم افزار حسابداری آسان سیناپردازش، حسابداری و رسیدگی به امور مالی به صورت کامل و جامع و با کاربری آسان طراحی شده است. دو چالش اصلی برای تهیه یک نرم افزار موفقِ حسابداری وجود دارد که یکی جامع بودن و دیگری آسان بودن کاربری نرم افزار است.
در مرحله اول این نگرانی مطرح است که تا چه حد نرم افزار حسابداری، نیازهای کلی یک کسب و کار در زمینه امور مالی شامل امکان ثبت و تنظیم چک و حساب های بانکی، صدور و چاپ فاکتور، رسیدگی به امور انبار، ثبت کدهای حسابداری در دسته های مختلف و سایر نیازها را پوشش می دهد. پوشش کامل تمامی فرآیندهای مورد نیاز در مدیریت مالی صاحبان یک کسب و کار را از تهیه سایر نرم افزارهای مکمل بی نیاز می کند و بهره وری یک سازمان و یک شرکت را دوچندان می کند. نگرانی دوم در زمینه سطح تخصص مورد نیاز برای استفاده از نرم افزار است. با وجود هزینه بالای استخدام کارمندان متخصص و همچنین به دلیل پیچیدگی برخی از محاسبات مالی، چالش مدیران در تهیه یک نرم افزار حسابداری در اطمینان از وجود کاربری آسان نرم افزار است.

جامعیت نرم افزار

شرکت سیناپردازش هر دو این نگرانی ها را برطرف کرده و نرم افزاری متناسب با نیاز کاربران طراحی کرده است. نرم افزاری که مدیریت تمامی امور مالی یک کسب وکار را فراهم کرده و در قالبی کاربرپسند هم مورد استفاده ی متخصصان و هم کاربرانی است که با دانش حسابداری آشنایی ندارند.
در این نرم افزار امکانات مورد نیاز برای مدیریت تخصصی امور مالی و حسابداری شرکت های کوچک و بزرگ به صورت یکپارچه فراهم آمده است. همه ی فعالیت های مورد نیاز از قبیل تعریف کدهای حسابداری در گروه های دلخواه، مرتب سازی گزارشات بر اساس یک یا چند فیلد، امکان تعریف شرکت و سال مالی، انبارداری و رسیدگی به گردش انبار، خرید و فروش، صدور فاکتور، تنظیم و چاپ چک، ثبت اسناد بانکی و رسیدگی به گردش حسابها، تنظیم گزارشات پیشرفته، یادآوری موعد پرداخت چک و سررسیدها و سایر کارکردهای مورد نیاز، تعریف شده است.

   جهت مشاهده فیلم معرفی محصول روی فیلم کلیک کنید.

تفاوت نسخه ها

نرم افزار حسابداری آسان در دو نسخه ساده و کامل طراحی شده.

در نسخه ساده امکان ثبت اسناد مالی برای اشخاص و شرکت ها به همراه گزارش گیری و چاپ فراهم شده .

در نسخه کامل علاوه بر امکانات نسخه ساده امکان ثبت و چاپ فاکتور، پیش فاکتور، فاکتور خرید، انبار گردانی، ثبت مشخصات اشخاص و ثبت اسناد برای آنها و تمامی امکاناتی که برای حسابداری یک شرکت یا فروشگاه نیاز است تعبیه شده.

تحت-شبکهsinapardazesh2

امکان استفاده از برنامه به صورت شبکه و یا تحت وب

نرم افزار حسابداری آسان به صورت پیش فرض و با توجه به نوع تقاضای مشتری قابلیت استفاده یک کاربر به صورت غیر شبکه را دارد. و در صورت نیاز به استفاده کاربران بیشتر، کافی است با هماهنگی با واحد فروش شرکت تعداد کاربران مد نظر خود را افزایش دهید. همچنین در صورتی که می‌خواهید از نرم‌افزار به صورت دورکاری یا تحت وب استفاده نمایید می‌توانید نسخ تحت وب را تهیه نمایید.

دسترسی به قسمت های مختلف

از آنجا که وجود امنیت یکی از ضرورت‌ های اصلی در امور مالی محسوب می‌شود، امکان تعریف محدودیت در بخش های مختلف برنامه در نرم افزار مطب تعریف شده است. بنابراین در این نسخه می توان برای هر کاربر به صورت جداگانه و یا با تعریف نقش برای کاربران به صورت کلی، دسترسی های مد نظر به قسمت های مختلف برنامه را ایجاد و یا محدود کرد.

آموزش نرم افزار حسابداری آسان

تمامی نرم افزارهای شرکت دارای کلاس آموزشی رایگان، فیلم‌های آموزشی، فایل‌های متنی آموزشی و راهنما در هر قسمت هستند.
برای مشاهده فایل‌های آموزشی نرم‌افزار حسابداری آسان می‌توانید بر روی دکمه (فایل‌های آموزشی نرم افزار حسابداری آسان) و برای تماشای فیلم های آموزشی دیگر نرم افزارها می‌توانید بر روی دکمه (ورود به قسمت آموزش) کلیک کنید.

آموزش نرم افزارهای سیناپردازش
اجرای-برنامه-روی-تمام-ویندوزها1

اجرای حسابداری آسان روی تمامی ویندوزها

نرم افزار حسابداری آسان سیناپردازش بر روی تمامی ویندوزهای (xp – ۷ – ۸ – ۱۰ – ۱۱) نصب و اجرا می‌شود.  کاربر به سرعت و آسانی می‌تواند نرم افزار را نصب کند. راهنمای نصب برنامه در لوح فشرده و در وب سایت شرکت قرار گرفته و در صورت نیاز به نصب توسط پشتیبان تنها کافیست با شماره ۰۲۱۸۸۷۴۵۴۷۴ تماس حاصل فرمایید. قابل ذکر است که تمامی نصب ها و آموزش ها در طول مدت پشتیبانی کاملا رایگان است.

همچنین با وجود قفل سخت افزاری هیچ محدودیتی برای نصب نرم افزار وجود ندارد و به دفعات در سیستم های مختلف، امکان نصب و بازگردانی اطلاعات وجود دارد.

۰ + ۴ = ?

مشاوره و دمو رایگان

کاربر گرامی جهت دمو رایگان و یا مشاوره قبل از خرید،

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

مشاوره و خرید محصول
باشگاه-1مشتریان

باشگاه مشتریان

با عضویت در باشگاه مشتریان از خدمات پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته بهرمند شوید.

شما می‌توانید از آخرین اخبار تخفیف ها و پروموشن ها و بروزرسانی های نرم افزار مطلع گردید همچنین در این قسمت امکان ارسال تیکت نیز وجود دارد.

پشتیبانی رایگان

تمامی محصولات نرم افزاری سیناپردازش به مدت یکسال دارای پشتیبانی رایگان هستند.

در طول مدت یکسال تمامی خدمات پشتیبانی از جمله نصب، آموزش، تنظیمات فایل اجرایی نرم افزار، تعویض قفل سوخته یا خراب و غیره به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود.

 
 

مشتریان ما

برخی از عزیزانی که به ما اعتماد کردند.

۵ پاسخ
  1. نفس خواجه عبدالهی
    نفس خواجه عبدالهی گفته:

    حسابداری آسان خیلی خوبه خواستم تشکر کنم چون من حسابدار نیستم ولی خوب راحت میتونم با این کار بکنم بدون نیاز به اطلاعات حسابداری و اینکه برای حساب کتابای معمولی در حد سند زدن واقعا عالیه ممنونم از شما

    پاسخ

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.