دستگاه پیامک هوشمند

دستگاه پیامک هوشمند

گر به دنبال راه‌های جدی جذب و ارتباط با مشتری هستید و احساس می‌کنید که نیاز به ابزارهای تبلیغاتی هدفمند دارید از اس ام اس مارکتینگ غافل نشوید. بازاریابی با پیامک یکی از راه‌های پربازده در حفظ ارتباط با مشتری، اطلاع‌رسانی درباره تخفیفات و جشنواره‌های فروش و مناسبت‌های مختلف است. با خرید کیوسک هوشمند ارتباط با مشتری سیناپردازش می‌توانید بازاریابی پیامکی خود را وارد عرصه جدیدی کنید.

کیوسک هوشمند ارتباط با مشتری، دستگاهی است که به صورت اختصاصی برای ارتباط با مشتری طراحی شده است. این دستگاه از سخت‌افزارها و اپلیکیشن‌هایی تشکیل شده است که با وجود شماره‌های ثبت شده مشتریان در پنل پیامکی سیناپردازش سرویس‌های دلخواه شما را ارائه می‌کند. با استفاده از این دستگاه می‌توانید با ثبت شماره همراه مشتریانتان و ارسال پیامک دلخواه، ارتباط خود را با مشتریان‌تان حفظ کنید. محتوای پیامک می‌تواند شامل آدرس، شعبه‌های جدید، راه‌های ارتباطی و یا لینک شبکه‌های اجتماعی شما باشد. همچنین امکان ارسال پیامک‌هایی مختص باشگاه مشتریان برای معرفی جشنواره‌های فروش و یا کدهای تخفیف نیز با وجود اطلاعات ثبت شده مشتریان به راحتی برای شما امکان‌پذیر است. کاربری آسان، امکان انتخاب تم و محتوای دلخواه و در نهایت، سادگیِ عملکرد از جمله ویژگی‌های برجسته کیوسک هوشمند ارتباط با مشتری سیناپردازش است.

مشاهده همه مخفی کردن

ویژگی های دستگاه پیامک هوشمند

صفحه نمایش
لمسی ۷ اینچی
ذخیره شماره
همراه مشتری
تغییر متن
ارسالی و تشکر
ارسال
پیامک دلخواه
انتخاب
قالب دلخواه
اضافه کردن
لوگو و نام شخصی

مشاوره قبل از خرید

consulting2

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

مشاوره قبل از خرید

consulting2

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

انواع دستگاه پیامک هوشمند

دستگاه-پیامک-هوشمند-با-پایه

با پایه مشکی و سفید

رنگ طبیعی از جنس چوب راش

رنگ طبیعی از جنس چوب راش

رنگ سفید ورق پی وی سی فومیزه

سفید ورق پی وی سی فومیزه

رنگ مشکی با روکش چوب طبیعی ام دی اف

مشکی با روکش چوب ام دی اف

رنگ طبیعی با روکش چوب طبیعی ام دی اف

طبیعی با روکش چوب ام دی اف

سوالات متداول دستگاه پیامک هوشمند

سوالات متداول دستگاه پیامک هوشمند

چرا کیوسک هوشمند سیناپردازش؟
لطفا با شماره تماس ۰۲۱۸۸۷۴۵۴۷۴ تماس حاصل فرمایید.

چگونه کیوسک هوشمند ارتباط با مشتری را خریداری کنیم؟

کافی است از طریق سایت سیناپردازش با ثبت سفارش و پرداخت در درگاه‌های اینترنتی یا با کارت به کارت و ثبت و ارسال فیش واریزی، کیوسک هوشمند دلخواه خود را برای بازاریابی و حفظ و ارتباط با مشتریان‌تان تهیه کنید‌.

آیا کیوسک هوشمند دارای پنل پیامکی پیشرفته می باشد؟
پنل پیامکی بعد از خرید کیوسک هوشمند به صورت کاملا رایگان برای شما فعال خواهد شد. پنل پیامکی سیناپردازش تمامی امکانات لازم برای ثبت اطلاعات مشتری و تشکیل کلوپ مشتریان و سایر قابلیت‌ها را در اختیار شما می‌گذارد و می‌توانید از مزایای آن برخوردار شوید.

نحوه ارسال کیوسک هوشمند چگونه است؟
بعد از ثبت سفارش و خرید دستگاه، ارسال کیوسک هوشمند برای مشتریان تهرانی با پیک و برای سایر استان‌ها با پست پیشتاز صورت می‌گیرد.